Kampinos Nordic Walking

Zapraszamy na Kampinos Nordic Walking dnia 29 kwietnia 2017 do Leszna koło Warszawy.  W pięknej przyrodniczo okolicy, w bardzo czystym powietrzu filtrowanym i dotlenianym przez 27 tysięcy hektarów dziewiczej Puszczy Kampinoskiej, w towarzystwie saren, łosi oraz leśnych pięknie śpiewających ptaków, z których większości nie da się zobaczyć i usłyszeć w miastach, można będzie wziąć udział w szkoleniu uczącym prawidłowych technik uprawiania Nordic Walking i w relaksującym marszu. Marsz nie jest nastawiony na bardzo szybkie, sportowe tempo, ale na dobre przyswojenie techniki Nordic Walking, na wartości prozdrowotne, łagodny fitness i relaks.

Zbiórka 29.04.2017 o godzinie 11.00: Leszno, ul. Leśna 13, koło szkoły, na skraju Puszczy. Przewidywany łączny czas szkolenia i marszu: 90-120 minut. Potem z okazji inauguracji sezonu będzie ognisko z kiełbaską.

Następne terminy marszów: 1, 6, 13 maja. Koszt uczestnictwa w pojedynczym marszu: 30zł. Dla członków najbliższej rodziny zniżka 20%. Następne marsze będą prowadzone różnorodnymi trasami prowadzącymi do ciekawych i osobliwych miejsc/obiektów. Wykupienie uczestnictwa w czterech marszach z góry: koszt 80zł.

Po marszu będzie można skorzystać z atrakcji oferowanych przez Park Linowy w Julinku. Inne ciekawe obiekty i miejsca do zobaczenia lub zwiedzenia to najstarsza topola w Polsce w Lesznie, Pałace w Lesznie, Zaborowie, Teresinie, Muzeum Puszczy Kampinoskiej i skansen w Granicy koło Kampinosu, Muzeum Chopina w Żelazowej Woli, Zamek nad Bzurą w Sochaczewie, Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie, Twierdza Modlin i promenada spacerowa nad zbiegiem Narwi i Wisły, szlak spacerowy na wale nad Narwią w Nowym Dworze Mazowieckim.

Zgłoszenia uczestnictwa na konkretny termin i wpłaty z opisem „Kampinos Nordic Walking – Imię i Nazwisko” prosimy kierować na nasz kontakt.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama

Posted 8 kwietnia 2017 by Kierunek Kariery

%d blogerów lubi to: