Jak zostać konsultantem?

 

hands_woman900px.shift

 

Każdy człowiek podejmuje życiowe wybory dotyczące tak ważnych dziedzin jak edukacja i praca zawodowa. Normalne jest to, że odczuwamy powagę życiowych wyborów i decyzji. Nieraz są to wybory trudne i większość ludzi potrzebuje wsparcia i porady w takich sytuacjach. Skutki dobrej konsultacji pozostają na lata w życiu człowieka. Potrzeby są ogromne. Ludzi na świecie, tak jak i możliwych spraw, dziedzin zaangażowań oraz możliwych wyborów ciągle przybywa.

 

services-counselling


Jeśli lubisz pracę z ludźmi, zaangażowanie w ich życie, jeśli cechuje Cię ciekawość względem ludzi i ich ważnych spraw, jeśli posiadasz wrażliwość, obiektywizm, pewne zdolności analityczne i kreatywne, to możesz zostać certyfikowanym konsultantem programu profilowania Kierunek Kariery / Kompas Kariery Crown.  Jeśli chciałbyś/chciałabyś wziąć udział w szkoleniu akredytowanym przez Crown Financial Ministries skontaktuj się z nami:
kontakt@kierunekkariery.org .

 

„Ukończyłam kurs Kompasu Kariery Crown. Uważam że była to jedna z lepszych moich decyzji edukacyjnych. Od 6 lat pracuję jako Doradca Zawodowy, prowadzę również studia podyplomowe z doradztwa zawodowego oraz pracuję jako Coach i od 6 lat szukam dobrego narzędzia diagnostycznego. 

Uważam test Career Direct za najlepsze narzędzie jakie spotkałam dotąd z dwóch powodów. Po pierwsze dlatego, że jest bardzo dokładny diagnostycznie, ale także dlatego, że bada 4 bardzo ważne elementy (osobowość, umiejętności, wartości i zainteresowania), które należy rozpatrzeć przy określeniu czyjegoś profilu zawodowego. Na rynku istnieją albo nic nie warte pseudotesty, albo takie które określają np. samą osobowość, czy same zainteresowania lub kombinację 2 elementów. Przynajmniej ja nie spotkałam dotąd tak celowego połączenia, a do tego tak dokładnego w pomiarach.

Zajęcia były poprowadzone bardzo profesjonalnie. Było bardzo piękne i mądre wprowadzenie do tematu kariery, było rzetelne wyjaśnienie działania testu, ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu była też konsultacja na żywo z osobą z zewnątrz, był czas na wcielenie się w rolę konsultanta, ale i klienta, a do tego mnóstwo praktycznych informacji i pomysłów w jaki sposób pozyskiwać klientów, jak korzystać z platformy i wiele innych cennych i praktycznych informacji. Nie wspominając już o tym, że również dodatkowe materiały są bardzo dobrze przygotowane, że prezentacje były ciekawe, głębokie ale i pełne humoru. Ogromną niespodzianką było również to, że każdy z nas otrzymał opiekuna/superwizora, z którym możemy konsultować wszystkie wątpliwości, konsultować się w sprawie trudnych przypadków itd.

Porównuję ten kurs do wielu w których miałam okazję uczestniczyć w ostatnich latach i uważam że był to jeden z najlepszych jakie spotkałam.  Bardzo dziękuję całemu zespołowi prowadzącemu i uczestnikom.”                   

Aleksandra Szurek – doradca zawodowy, wykładowca, coach
Instytut Rozwoju Osobistego Sens

 

 

Reklama

Posted 18 Maj 2013 by Kierunek Kariery

%d blogerów lubi to: