Konsultanci programu   Leave a comment

 

Ewa i Ireneusz Barełowie – doradcy osobowościowego profilowania  kierunku ścieżki edukacyjnej i zawodowej w oparciu o program Kierunek Kariery.

Ewa_V170

Ewa Bareła – absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, kierunku filologii romańskiej i iberyjskiej. Ukończyła kursy: na konsultanta programu Kierunek Kariery (Crown Financial Ministries), profilowania osobowościowego (Korem & Associates), kształtowania charakteru młodzieży (CrossRoads). Jest certyfikowanym coachem ACC ICF programu CoachWise (CoachWise EssentialsTM, CoachWise EquippedTM – programy akredytowane przez International Coach Federation). Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w dziedzinie poradnictwa osobistego, poradnictwa rozwoju i zarządzania celami.

irek_v170 dIreneusz Bareła – absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego, Wydziału Matematyki i Fizyki. Były pracownik naukowy Uniwersytetu w dziedzinie stosowanej statystyki matematycznej. Ukończył kursy: na konsultanta programu Kierunek Kariery (Crown Financial Ministries), profilowania osobowościowego (Korem & Associates), kształtowania charakteru młodzieży (CrossRoads), coachingu (CoachWise EssentialsTM, CoachWise EquippedTM – programy akredytowane przez International Coach Federation). Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w dziedzinie poradnictwa osobistego, poradnictwa rozwoju i zarządzania celami. Instruktor Nordic Walking certyfikowany przez Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking i Polski Związek Lekkiej Atletyki.

 

 

Od 25 lat oboje pracują z ludźmi z różnych środowisk (akademickich, naukowych, biznesowych) w dziedzinie rozwoju osobistego, zawodowego, w obszarze planowania ścieżki kariery, zarządzania czasem, kompetencjami, talentami i ludźmi, w zakresie komunikacji, budowania motywacji, równowagi, asertywności, kreatywności i świadomego zarządzania życiem i równowagą jego sfer (Living in Focus).

Propagatorzy idei rozwoju osobistego i coachingu  (praca indywidualna, w grupach, wykłady na uczelniach wyższych i konferencjach naukowych, wywiady radiowe,  prezentacje multimedialne, współpraca z instytucjami w publikowaniu materiałów dotyczących rozwoju). Posiadają doświadczenie w pracy na płaszczyźnie międzynarodowej i międzykulturowej.

Zaangażowani w interdyscyplinarnych forach naukowych i ekonomicznych w dziedzinie związków nauki i ekonomii z rozwojem osobistym i zawodowym, z samorealizacją, zaspakajaniem potrzeb społecznych, etyką, praktycznym budowaniem życia w oparciu o wiedzę i wartości, rozwojem motywacji młodzieży i dorosłych w stawianiu sobie celów edukacyjnych i zawodowych.

 

 

Reklama

Posted 25 sierpnia 2011 by Kierunek Kariery

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: