Opinie o programie   Leave a comment

 

Wszystkie poniższe opinie pochodzą od naszych bezpośrednich klientów, rzeczywistych osób, które przeszły przez nasz test profilowania:

 

Dobry wieczór,

Nie jestem pewna, czy mnie Pani pamięta, ale ponad rok temu byłam u Pani na konsultacji razem z moim tatą. Piszę tą wiadomość, aby podzielić się z Panią dobrą wiadomością. Otóż po konsultacji z Panią dostałam dodatkową energię, by uporać się z moją porażką, którą było niedostanie się na studia i perspektywa poprawy matury. Po roku pełnym dobrych doświadczeń i przemyśleń napisałam maturę, poprawiłam ją i, co więcej, dostałam się na wymarzone studia. Dzisiaj jestem studentką medycyny, tak jak zawsze marzyłam i uważam, że jest to jedyne właściwe miejsce dla mnie. Także tym krótkim mail’em chcę podziękować Pani jeszcze raz za tamten spędzony ze mną czas i skierowanie mnie na odpowiednią drogę. Kończąc, pozdrawiam Panią i Pani rodzinę i życzę jak najwięcej sukcesów w życiu.

Karolina, lat 20
I rok medycyny


Profil osobowości nakreślony poprzez narzędzie Kierunek Kariery, jest do tej pory jedynym, który według mojej oceny w tak kompleksowy sposób potrafi oddać złożoność natury ludzkiej. Do tej pory nie spotkałem się z tak zaawansowanym narzędziem! Wielkim atutem jest możliwość ukierunkowania dalszego rozwoju zawodowego bądź osobistego oraz wskazanie grupy obszarów zawodowych, jakie najlepiej wpisują się w specyficzny u każdego człowieka kształt osobowości oraz w kluczowe umiejętności i zdolności zdiagnozowane przez Kierunek Kariery.
     Finalnie jednak, narzędzie jest tylko narzędziem, a kluczową rolę odgrywają ludzie, tacy jak konsultant Kierunku Kariery, p. Ireneusz Bareła, którzy pomagają zrozumieć i zdefiniować to, co bezpośrednio wynika z otrzymanej diagnozy oraz jaką drogę kariery wybrać, aby rozwijać się w sposób zrównoważony pod kątem osobistym i zawodowym! Nigdy do tej pory nie spotkałem się z testem osobowości, obejmującym swoim zakresem nie tylko zawodowe, ale i kluczowe życiowe wartości, które są nieodłączną częścią naszego jestestwa, nawet gdy je ignorujemy, skupiając się li tylko na materialno-emocjonalnej stronie życia. Genialne! Dziękuję i szczerze polecam.

Dominik, lat 35
manager ogólnopolskiego działu innowacji w międzynarodowym koncernie


Życie jest wspaniałe! Jak to dobrze, że istnieją narzędzia takie jak program Kierunek Kariery, dzięki którym można podejmować dobre, świadome decyzje posługując się solidną analizą swoich talentów, umiejętności i cech osobowości. 

     Z całego serca polecam współpracę z Panią Ewą Barełą, profesjonalnym coachem oraz doradcą w ramach programu Kierunek Kariery. Przeprowadzone testy oraz konsultacje pomogły mi zdefiniować kierunek rozwoju w życiu zawodowym. Z dyplomem Architekta Krajobrazu w kieszeni oraz po prawie 10 latach pracy zawodowej w kraju i za granicą, w kilku branżach i na różnych stanowiskach, zdecydowałam się na zmianę zawodu. Owocem konsultacji było podjęcie studiów podyplomowych, które przygotowały mnie merytorycznie do podjęcia nowej pracy. 

     Dzięki programowi Kierunek Kariery, podjęłam ryzykowną decyzję o założeniu swojej działalności gospodarczej. Realizuję wizję i cele, które ustaliłyśmy z Panią Ewą. Widzę świetne wyniki oraz satysfakcję klientów. Dziękuję i polecam wszystkim!

Anna 


Test profilowania zawodowego Career Direct dał mi możliwość spojrzenia na moje funkcjonowanie w pracy pod innym kątem niż dotychczas. Dzięki temu odważniej podchodzę do planów związanych z rozwojem osobistym i rozwojem firmy. Omówienie wyników testu z konsultantem, p. Ireneuszem Bareła, pozwoliło mi lepiej zrozumieć różne sytuacje zawodowe, w szczególności te które powodowały stres, a też poszukać dla nich konkretnych rozwiązań. Ważna była dla mnie analiza moich mocnych i słabych stron osobowości, zwrócenie uwagi na potrzeby emocjonalne – moje i pracowników, właściwy dobór kadry do powierzonych zadań.

     Polecam wszystkim zarówno pracownikom i jak pracodawcom to narzędzie jako drogę do lepszego zarządzania sobą i ludźmi.

     Z zawodu jestem inżynierem i prowadzę realizującą zlecenia w całej Polsce Spółkę zajmującą się projektowaniem i wykonywaniem instalacji w budownictwie kubaturowym.

Tomasz
Prezes Zarządu

 

 

 

Pani Ewo,

Niezmiernie się cieszę, że nasz syn poddał się testowi Kompas Kariery Crown. Mimo tego, że wcześniej był konsultowany przez psychologa, testowaliśmy też jego osobowość i style zachowań, to w żadnym z tych badań nie otrzymaliśmy tak pełnego obrazu jak w teście Kompas Kariery Crown. Dzięki niemu niemal wszystko stało się jasne – dogłębnie rozumiemy potencjał syna i jesteśmy w stanie świadomie pomóc mu w wyborze kierunku studiów i przyszłego zawodu czy odpowiedniego środowiska pracy. Jeszcze raz dziękujemy za wczorajsze spotkanie. Jesteśmy wszyscy pod dużym wrażeniem. To było bardzo dobre doświadczenie i ćwiczenie. Poleciłam ten test przyjaciółce, mamie dwóch nastolatków. A my przystępujemy do działania.

Dorota D.

 

O teście „Kierunek kariery” dowiedziałam się od mojego brata ciotecznego, który po maturze również z niego skorzystał. Muszę przyznać, że na początku byłam sceptyczna, ale ciężko było mi się odnaleźć na studiach czy też w pracy. Nie byłam pewna jaką drogę obrać, gdyż w moim przypadku serce walczyło z rozumem.

Uważam, że test niesamowicie odpowiada temu jak sama siebie postrzegam lub jak widzą mnie inne osoby. Przy omawianiu testu przez konsultanta, p. Ireneusza, towarzyszyła mi mama, która też przyznała, że opisałaby moją osobę w podobny sposób. Test ułatwił mi rozpoznanie moich silnych i słabych stron oraz otworzył nową drogę.

Test spowodował u mnie głęboką refleksję oraz dodał mi bardzo dużo energii. Polecam go każdemu, kto potrzebuję obiektywizmu oraz zastrzyku siły i wiedzy na własny temat.

Julia, lat 19
maturzystka, sportowiec


Dostałam się na dziennikarstwo na UW. 

Test pomógł mi w zdecydowaniu, na co pójść na studia. Postanowiłam, że będę studiować w zgodzie z własnymi uzdolnieniami 🙂 

Anna, lat 19
maturzystka


Konsultacja dotycząca testu Kompas Kariery Crown pomogła mi zrozumieć moje silniejsze i słabsze strony. Dzięki temu wiem, nad czym muszę bardziej popracować. Uświadomiłam sobie też, że muszę nieco zmienić przedmioty maturalne i dostosować je do kierunku studiów.

Karolina, III klasa LO


Test „Kierunek Kariery” pomógł mi w wybraniu odpowiedniego dla mnie kierunku studiów, poszerzając wybór i jednocześnie upewniając w wybranych studiach nie tylko mnie, ale także moją rodzinę. Przede wszystkim jednak, test uzmysłowił mi moje silne i słabe strony, rzeczy, na które powinnam uważać albo starać się dopracować, a także te, które powinny kierować moim życiem zawodowym, bo są moimi talentami. Test dał mi doskonałą możliwość do bardzo wczesnego określenia ścieżki kariery, na której czułabym się spełniona i możliwość do korzystania z moich silnych stron. Szczerze polecam.

Katarzyna, lat 19
maturzystka


Test „Kierunek Kariery” zrobiłam po 7 latach pracy w swoim zawodzie. Stało się to w momencie, w którym zaczęłam się zastanawiać – co dalej? Czy to, co robię, jest tym właściwym? Co jest moim powołaniem? Czy w obecnej pracy, otoczeniu wykorzystuję wszystkie moje talenty i zdolności?
Wypełniałam już wiele testów, ale ten jest absolutnie niezwykły. Informacje, które uzyskałam o swoich zdolnościach, umiejętnościach, mocnych i słabych stronach spowodowały, że poczułam olbrzymią wolność. Tak, jakby ktoś odgruzował te kamienie, które spadły na moją ścieżkę kariery i pokazał mi ją na nowo i powiedział – zobacz i wybieraj! W moim przypadku okazało się, że mam do dyspozycji 3 ścieżki zawodowe, na dwóch już jestem, a trzeciej nie potrafiłam do tej pory nazwać, choć w jej stronę szłam, sama się temu dziwiąc.
Wypełnienie testu „Kierunek Kariery” i profesjonalne omówienie go przez konsultanta dało mi pewność tego, jaki jest mój kierunek kariery zawodowej, pokazało mi nowe obszary działań, dodało także sił, ponieważ okazało się, że mam jeszcze wiele talentów, których do tej pory nie wykorzystywałam. Wyniki stały się drogowskazem, dzięki któremu lepiej rozumiem siebie i swoje potrzeby. Umiem lepiej wykorzystać zdolności, a ponadto nie tracę już zbyt wiele czasu, na rozmyślanie o rzeczach, które mnie interesują, ale w dłuższej perspektywie nie rokują znaczących osiągnięć.
Jeśli więc ktoś chce odkryć po raz pierwszy lub na nowo swoje uzdolnienia i pasje, lepiej zrozumieć siebie, swoje potrzeby i wartości i podążać tą drogą – to gorąco polecam ten test!

Katarzyna, lat 31
doradca ds. PR


Uważam, że test jest profesjonalny i kompleksowy. Skłania do głębokiego zastanowienia się nad samym sobą i już to jest bardzo cenne. Ponadto niezwykle ważna jest konsultacja, którą zapewniają organizatorzy. Dzięki niej lepiej zrozumiałam wyniki testu, które były dostarczone mi w wyczerpująco opisanym raporcie. Pomimo tego, że pracuję już zawodowo od kilku lat i można powiedzieć, że kierunek mojej kariery obrałam jakiś czas temu, to test okazał się dla mnie pomocny. Utwierdził mnie w tym, że to co robię jest zgodne z moimi zainteresowaniami, cechami osobowości i wartościami, wskazał nowe możliwości kształtowania ścieżki kariery i spowodował, że poczyniłam głęboka refleksję nad swoim życiem zawodowym.

Magda, 34 lata
wykładowca uniwersytecki


Test najpierw zaproponowałam mojej córce, która właśnie zaczynała naukę w gimnazjum. Bardzo narzekała, że nie ma żadnych zdolności i była zniechęcona do nauki. Mimo że miała świadectwo z paskiem, to uważała, że jest „do niczego”.

     Podchodziła do testu sceptycznie, ale efekt zaskoczył ją bardzo pozytywnie. Przede wszystkim pomógł jej w poznaniu – jak się okazało – wielu uzdolnień oraz umiejętności. Uświadomiła sobie też swoje mocne i słabe strony. Na pewno nie wybierze w tym momencie przyszłego zawodu, ale ma wstępne rozeznanie, jakie przedmioty w szkole oraz inne pozaszkolne aktywności są dla niej rzeczywiście istotne i na co warto w jej przypadku skierować uwagę, aby w przyszłości mieć satysfakcję z wyboru drogi zawodowej.
     Jeszcze jedna bardzo ważna rzecz: zmienił się u niej obraz samej siebie, wzrosło poczucie własnej wartości. Chętniej się uczy. Dla mnie jako matki, test jest cenny również jako uzupełniające źródło wiedzy o moim dziecku. Polecam go innym rodzicom.

     Ja również zdecydowałam się na przystąpienie do testu i w mojej ocenie jest on rzeczywiście niezwykle pomocny.
Odpowiedzi na szczegółowe pytania dały dokładny obraz różnych wymiarów mojej osobowości.
Ogromnie ważne dla mnie jest to, że test nie pomija sfery dotyczącej wartości, którymi kieruje się w życiu człowiek. Tylko dzięki takiemu podejściu powstaje prawdziwy, całościowy obraz osoby i jej oczekiwań wobec życia, w tym też wobec przyszłej pracy.
     Pewne informacje z testu były dla mnie zupełną nowością, postrzegałam siebie inaczej, inne pokrywały się w części z moimi wyobrażeniami. Poznałam swoje predyspozycje, przypomniałam, a także uświadomiłam sobie wszystkie umiejętności. „Odkurzyłam” też zakamarki pamięci, przypominając dawne plany, marzenia, sukcesy oraz zdałam sobie sprawę z tego, co lubię robić, a czego nigdy nie lubiłam. Wszystkie takie ważne a też i drobne, z pozoru nieistotne informacje, zebrane i odpowiednio zinterpretowane przez konsultanta testu, p. Ireneusza Barełę, okazały się dla mnie bardzo pomocne, zwłaszcza teraz, gdy po dłuższej przerwie wracam na rynek pracy i szkoda mi czasu na pracę, która nie przyniesie mi satysfakcji i poczucia właściwie wykorzystanego czasu.

Beata, lat 47
żona i mama, czasowo niepracująca zawodowo


Test zaproponowaliśmy naszej córce, tegorocznej maturzystce, pamiętając własne rozterki przy wyborze studiów. Test w znacznym stopniu potwierdził nasze obserwacje jako rodziców, także córka odnalazła w szczegółowym opisie siebie samą.

     Wśród zalet testu wymienię kilka – przede wszystkim pokazanie mocnych i słabych stron córki, nowatorskie połączenie predyspozycji, zainteresowań i umiejętności, co z kolei przekłada się na bardzo praktyczny aspekt pomocny w wyborze dalszego kierunku nauki. Nie do przecenienia jest aspekt kluczowych wartości życiowych, który także jest wpleciony w test.
     Cała procedura jest dosyć długa, dlatego też uważam, że obszerny i szczegółowy raport, który córka otrzymała jest bardzo cenny, tym bardziej, że można do niego wrócić w dogodnej chwili. Rola konsultanta jest tu bardzo ważna i delikatna. Pani Ewa Bareła jest tu właściwą osobą, wyważoną, kompetentną, doskonale nawiązującą kontakt zarówno z młodszymi,  jak i starszymi.
     Test bardzo polecamy!

Hania i Rafał
rodzice, nauczyciele uniwersyteccy

 

 

 

Reklama

Posted 24 sierpnia 2011 by Kierunek Kariery

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: